Hakımızda

Hakkımızda

Etaş Et

Firmamız İstanbul Ataşehir’de toptan ve perakende satış yapmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden beri en son hijyenik ve teknolojik alt yapıları kaliteli biçimde müşterilerine yansıtmayı birincil ilke haline getirmiştir.

Sektörde hızla ve öncüler arasında yer alarak siz değerli Etaş müşterilerinin katkılarıyla büyüyen firmamız, 2013 yılında kendisine ait çiftliğini bünyesine kattıktan sonra, büyümesini sürekli kılmış ve 2015 yılının ilk yarısında Ümraniye’de 2000 m2 kapalı Entegre Et İşleme Tesisiyle ve merkez yönetim binasıyla faaliyetine devam etmektedir. Kurulduğu günden beri seçkin firmaların et tedarikçisi haline gelmiştir.

Çiftlikten Softanıza

İlk hedefi olarak “çiftlikten sofraya” politikasını benimsemiştir. Bu nedenle kendi bünyesine geleneksel besicilikten ödün vermeyen günümüz şartlarına uygun teknolojik ve hijyenik Etaş çiftliğini katmıştır. Ürün tedariğinin büyük bir kısmını kendi çiftliğinden karşılamakla birlikte yurdumuzun et lezzeti anlamında önde gelen şehirlerdeki tedarikçileriyle de

Afyon, Balıkesir, Isparta, Konya, Trakya ) sıkı bir iş birliği içerisindedir. Asıl amacımız en kaliteli ürünü en iyi fiyata gerek toptan gerek perakende müşterisine aracısız olarak sunmaktır

0 gün
Helal Kesim
1 .
Kalite Ürünler
0
Çiftlik
0 +
Personel
Kaliteden taviz vermiyoruz

Kalite ve avantajlı fiyattan asla ödün vermeyen Etaş kısa sürede et ve et grubu ürünlerde sektörün öncü firmalarının arasına girmiştir.

Şirketimiz Tarım ve Köy işleri Bakanlığının 34-0035 nolu izni ile üretim faaliyetlerini sürdürmekle birlikte yurtiçi ve yurtdışı kalite belgeleri TSE, ISO9001:2008 ve HACCP standartlarında üretim yapmaktadır.

Kurumsal belgelerimizi inceleyin

Ayrıca firmamız Helal Kesim, parçalama ve satış yetkisinede sahiptir. Firmamızda Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun veteriner hekimlerimiz yetkilendirilmiştir.

Ürünlerimiz perakende satış noktalarımızda tüm hijyenik koşullarda müşteriye sunulurken, toptan siparişleriniz noktasında da tedarik isteklerinize günlük cevap vererek isteklerinize göre hazırlanıp frigorifik araçlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır